Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν στη Διεύθυνση του Σχολείου από 01/09/2021 έως 02/09/2021 και από 08:00 έως 14:00 τα παρακάτω δικαιολογητικά:

• Αίτηση
  • Αναλυτικό Βιογραφικό Σημείωμα
  • Υπεύθυνη Δήλωση του Ν. 1599/86 για μη καταδίκη και λευκό ποινικό μητρώο (προσκόμιση Αντίγραφου Ποινικού Μητρώου σε περίπτωση επιλογής)
  • Βεβαίωση προϋπηρεσίας

Θα συνεκτιμηθεί, εκτός από την προηγούμενη εμπειρία σε θέματα τροχαίας, η γνώση της σχολικής κοινότητας για το άτομο, η ικανότητά του να συμβάλει στην καλύτερη εφαρμογή του θεσμού, η γενική του παρουσία στον χώρο της περιφέρειας του σχολείου και η συμβολή του σε δραστηριότητές του. Η τελική επιλογή θα αποτελεί δικαίωμα απόφασης των μελών του Συμβουλίου Σχολικής Κοινότητας.

δρ Μαρία Σ. Τεκτονοπούλου

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΔΥΟ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΤΡΟΧΟΝΟΜΩΝ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2021-2022