Α1: Κάθε 1η Πέμπτη του μήνα η πρώτη ομάδα γονέων και κάθε 2η Πέμπτη του μήνα η δεύτερη ομάδα γονέων.

Α2: Κάθε 1η Δευτέρα του μήνα η πρώτη ομάδα γονέων και κάθε 1η Τρίτη του μήνα η δεύτερη ομάδα γονέων.

Α3: Κάθε 1η Τρίτη του μήνα η πρώτη ομάδα γονέων και κάθε 1η Τετάρτη του μήνα η δεύτερη ομάδα γονέων.

Β1: Κάθε 1η Δευτέρα του μήνα η πρώτη ομάδα γονέων, κάθε 2η Δευτέρα του μήνα η δεύτερη ομάδα γονέων και κάθε 3η Δευτέρα του μήνα η τρίτη ομάδα γονέων.

Β2: Κάθε 1η Τετάρτη του μήνα η πρώτη ομάδα γονέων και κάθε 1η  Πέμπτη του μήνα η δεύτερη ομάδα γονέων.

Γ1: Κάθε 1η Δευτέρα του μήνα η πρώτη ομάδα γονέων και κάθε 2η Δευτέρα του μήνα η δεύτερη ομάδα γονέων.

Γ2: Κάθε 1η Πέμπτη του μήνα η πρώτη ομάδα γονέων και κάθε 2η Πέμπτη του μήνα η δεύτερη ομάδα γονέων.

Δ1: Κάθε 1η Τρίτη του μήνα και οι δύο ομάδες γονέων (13:20-13:40 & 13:40-14:00).

Δ2: Κάθε 1η Τετάρτη του μήνα και οι δύο ομάδες γονέων (13:20-13:40 & 13:40-14:00).

Ε1: Κάθε 1η Πέμπτη του μήνα η πρώτη ομάδα γονέων, κάθε 2η Πέμπτη του μήνα η δεύτερη ομάδα γονέων και κάθε 3η Πέμπτη του μήνα η τρίτη ομάδα γονέων.

Ε2: Κάθε 1η Παρασκευή του μήνα η πρώτη και δεύτερη ομάδα γονέων και κάθε 2η Παρασκευή του μήνα η τρίτη ομάδα γονέων.

ΣΤ1: Κάθε 1η Δευτέρα του μήνα η πρώτη ομάδα γονέων και κάθε 2η Δευτέρα του μήνα η δεύτερη ομάδα γονέων.

ΣΤ2: Κάθε 1η Τρίτη του μήνα η πρώτη ομάδα γονέων και κάθε 1η Πέμπτη του μήνα η δεύτερη ομάδα γονέων.

• Ο Κουρτέλης Αλέξιος, ΠΕ86, κάθε 1η Δευτέρα του μήνα.
  • Η Τεκτονοπούλου Μαρία, ΠΕ70, κάθε 1η Δευτέρα του μήνα.
  • Η Χατζηφιλιππίδου Ιωάννα, ΠΕ70, κάθε 1η Δευτέρα του μήνα.
  • Η Ιωαννίδου Ελευθερία, ΠΕ70, κάθε 1η Δευτέρα του μήνα.
  • Η Μπαμίδου Σταυρούλα, ΠΕ06, κάθε 1η Τετάρτη του μήνα.
  • Η Καραγιάννη Ελένη, ΠΕ06, κάθε 1η Παρασκευή του μήνα.
  • Ο Βαφειάδης Θεόδωρος, ΠΕ11, κάθε 1η Παρασκευή του μήνα.
  • Η Πιτιακούδη Χριστίνα, ΠΕ11, κάθε 1η Τετάρτη του μήνα.
  • Η Παπαχρήστου Θεοδώρα, ΠΕ05, κάθε 1η Πέμπτη του μήνα.
  • Η Παπαδοπούλου Αγοραστή, ΠΕ07, κάθε 1η Πέμπτη του μήνα.
  • Η Παρχαρίδου Ελένη, ΠΕ08,  κάθε 1η Δευτέρα του μήνα.
  • Η Δαγδαλιανίδου Μπέλα ΠΕ79.01, κάθε 1η Παρασκευή του μήνα.
  • Η Δερμεντζή Μαρία, ΠΕ79.01, κάθε 1η Πέμπτη του μήνα.
  • Η Πεοβίτου Αμαλία, ΠΕ91.02, κάθε 1η Δευτέρα του μήνα.

*Η Υπεύθυνη Εκπαιδευτικός κάθε τμήματος θα ενημερώσει τηλεφωνικά σε ποια ομάδα ανήκει ο κάθε γονέας-κηδεμόνας.

δρ Τεκτονοπούλου Μαρία

Μηνιαία ενημέρωση ανά Ομάδες* των Γονέων-Κηδεμόνων των Μαθητών κάθε τμήματος (έως 9 άτομα σε κάθε ομάδα)